Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 77x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Entrée Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Luxusni 8 chodove degustacni menu, skvely personal a vyborne prostredi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší restaurace V ČR. Vždy Vás něčím překvapí. Jediné místo, kde jím i takové suroviny, které normálně nesnáším. Pokud zajdete na denní menu, můžete ochutnat celé menu (3 jídla) za 300 Kč. A to se hodně vyplatí. Doporučuji jet do Olomouce i jen kvůli Entrée.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásný interiér, příjemná obsluha. Jídlo zajímavé, netypické. Obsluha seznámí strávníka s každý jídlem z čeho a jak je připraveno. Doporučuji navštívit jak s přáteli, tak i obchodně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Entrée je zárukou neobvyklých excelentních chutí. Silvestrovské menu bylo velmi zajímavé a chutné. Jen u koktejlů bych uvítal něco více netradičního, třeba sladko-pálivou chuť s feferonkou.
Entrée Restaurant Entrée Restaurant Entrée Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejkrásnější restaurace jakou jsme s přítelkyní navštívili. Všechno naprosto úžasné...personál, jídlo, prostředí a hlavně zážitek. 5 hvězdiček je pro Entrée málo. Jsme z daleka, ale určitě tu cestu za kulinářským zážitkem absolvujeme co nevidět znovu :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci takové úrovně jsem navštívil poprvé a byl jsem zprvu celkem nervózní. Asi nikoho nepřekvapí, když napíšu, že jsem se cítil podobně jako Julia Roberts ve filmu Pretty Woman. Pravděpodobně byla tato nervozita zbytečná, protože personál byl hned od našeho vstupu velice sympatický, profesionální a příjemný a to platilo celý náš večer. Prostředí mě nadchlo už z fotek, ale užít si ho reálně bylo dech beroucí. Jednotlivé prvky do sebe perfektně zapadají a vše to krásně ladí. Použití přírodních materiálů je dokonalé a moderní. Všechno tohle vytváří exkluzivní a jedinečnou atmosféru. A konečně jídlo. Bylo prostě fantastické. Dokonalý gurmánský zážitek. Tak mistrovsky promyšlené chutě a nádherná úprava jídel. Nad možnostmi příprav některých surovin a uměním kuchařů budete žasnout. Všechno mě to neskutečně bavilo a moc děkuji, že jsem to mohl zažít. Děkuji. S pozdravem a přáním nekonečné inspirace, Jan Baše (PS: Až budete hledat ochutnavače nových menu, jsem bezplatně plně k dispozici :-) )
Entrée Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoznačně nejlepší restaurace v ČR. Z běžných surovin kuchaři připravují luxusní jídla. Tentokrát jsme například měli zeleninový dezert- kroupová zmrzlina, petrželové chipsy, muffin atd.. výborné (a to kroupy ani petržel opravdu nemusím). V Entrée se prostě nemusíte bát, že by Vám něco nechutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro mě momentálně jedna z nejlepších restaurací v České republice. Výborné jídlo, velmi osobité prostředí a milý personál. Nejvíce nám chutnala žebra s koriandrem a arašídy, podávána se sushi rýži a výbornám kimchi. Určitě si jako sladkou tečku dejte jakýkoli sorbet! A chleba nám chutnal tak, že jsme si ho odnesli i s sebou.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO