Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 75x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Entrée Restaurant

Restaurace v olomouckém Resortu Hodolany nabízí unikátní koncept inspirovaný přírodou, který vás zavede do světa divadla, ale i rostlin a nerostů. Ve spojení s neotřelým interiérem a profesionálním servisem si každý host naplno vychutná nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší restaurace V ČR. Vždy Vás něčím překvapí. Jediné místo, kde jím i takové suroviny, které normálně nesnáším. Pokud zajdete na denní menu, můžete ochutnat celé menu (3 jídla) za 300 Kč. A to se hodně vyplatí. Doporučuji jet do Olomouce i jen kvůli Entrée.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásný interiér, příjemná obsluha. Jídlo zajímavé, netypické. Obsluha seznámí strávníka s každý jídlem z čeho a jak je připraveno. Doporučuji navštívit jak s přáteli, tak i obchodně.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO