Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

7 photos
On map

Information Zvěřinec

Místo s duší, které jinde nenajdete

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    4
  • Service:
    4
  • Ambience:
    4

Po mnoha letech, kdy jsem do těchto prostor chodila za zvířátky, mě překvapila mile, příjemně i když velmi moderně (rozumějte studeně a neosobně) vyhlížející kavárna. Ovšem posezení v těchto prostorách bylo velice příjemné, hlavně vzhledem k hodnocení v předešlé větě. Obsluha je velmi přátelská, milá. Káva a nealkoholické nápoje jsou velmi chutné. K zákuskům a sendvičům jsem se bohužel ještě nedostala, ovšem dle spokojených výrazů ostatních strávníků při konzumaci, mohu jen doporučit. Jediné co bych snad vytkla je absence "Extra shotu" do kávy v nápojovém lístku. Naposledy, když jsme si "dvojitou kávu"objednali, měli jsme poté na účtence 2x espreso, místo 1x espreso a 1x extra shot. Nemyslím si, že by extra dávka kávy stála stejně jako káva samotná. Obsluha v zácviku evidentně nevěděla, že by extra dávka neměla být účtována jako káva samotná a protože nikde není uvedena její cena, účtovala prostě další šálek. Mimo to podnik vřele doporučuji.

Brinanna
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours