Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

8 photos

Online reservation

This restaurant accepts online reservations via Restu portal.

Reserve a table Restu voucher can be used in this restaurant.

Rating Restaurant Žebírkov

Overall:
  • Food:
    -
  • Service:
    -
  • Ambience:
    -

Náš zákazník, náš pán? Spíš otravný hmyz. Obdrželi jsme již před časem jako dárek voucher na vyšší částku do této restaurace. Dárce chtěl podpořit mimo jiné restauraci ze svého okolí v době kovidové. Vzhledem k pokračujícímu uzavření restaurací jsme chtěli voucher vyčerpat a jídlo si objednat domů na nedělní oběd. První pokus - online objednávka - nemožné, vybrané menu není online dostupné. Druhý pokus - telefonický - nevyšel: slečna na druhém konci objednávku NEPŘIJALA a doporučila, ať si zavolám v sobotu večer nebo v neděli. Upozornila jsem ji, že jídlo chceme v neděli k obědu ... Vzhledem k tomu, že se všichni na menu těšili, vyrazili jsme v sobotu do restaurace jídlo objednat osobně. Slečna za barem nepříliš ochotně vyslechla náš požadavek, přemýšleli jsme ještě nahlas o doobjednání dalšího jídla, abychom vyčerpali hodnotu voucheru. V ten moment slečna pravila, že není možné voucher takto použít a jídlo za něj objednat/nakoupit. Nechápali jsme, ale řekli jsme si, když se všichni těší, že objednáme jídlo online (!). Slečna pravila, že to nejde, že si pan majitel nepřeje, aby se voucherem platilo za jídlo s sebou a jídlo objednané online. Upozornili jsme ji na dobu platnosti voucheru ("není problém, bude prodloužena") a hlavně na text uvedený na voucheru: "Tento dárkový voucher je uplatnitelný v restauraci Žebírkov, na adrese Srbínská 867/4, 100 00 Praha 10 po jeho předložení nebo při objednávce online v košíku. Zadejte kód voucheru a je to!" A JE TO ... Opravdu máme čekat na otevření restaurací a jít si to do Žebírkova "užít"? Asi zatneme zuby a zvládneme to, ale bude to poprvé a naposledy, a jen proto, že si vážíme dárku, který nás měl potěšit.

Restu user
Restaurant response:

Dobrý den, Omlouvám se za jednání personálu, ale opravdu maji takové nařízení, pokud neni voucher vyloženě náš tak nepřijímame. Taková pravidla jsme nastavili již na začátku cele teto blbosti co se děje . Ale to ze se k Vám slečna chovala takto je nepřípustné .

Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open