For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating ? 100 0
We have knowledge about this restaurant, but so far it did not meet our quality criteria

We cannot offer to you a reservation for this business.

If you wish to make a reservation by phone, the number for the restaurant can be found in the introductory page. Also, you can send us your tips for great restaurants.

Zámecká restaurace

Stylová, myslivecká a rybářská restaurace s tradiční českou kuchyní vám přináší vyhlášené speciality. Součástí restaurace je nekuřácký salonek v rybářském stylu, který vám umožní příjemné posezení s přáteli v krásném stylovém prostředí s nabídkou nejlepších jihočeských specialit. Restaurace je celodenní a je vhodná pro větší skupiny, svatby, absolventské večírky. V hezkých dnech pro vás připraví posezení na předzahrádce. K dispozici je vlastní parkoviště.

Restaurant reviews

Total   
service 5
ambience 4
food 3
Cena je velmi prijemna a odpovida kvalite i sluzbam. Osluha mila, jidlo nijak extra neoslovi, ale ani neurazi. Chlup v houbove omacce byl ale dost prescaru, kord kdyz tam nakonec byly dva :/. Posezeni na zahradce bylo prijemne, byt nabytek a zahradka se zdala lehce neudrzovana. V blizkem okoli ovsem clovek na nic lepsiho nenarazi.
Zámecká restaurace
More reviews

Is a mistake on this page? Write to us

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE