Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

1 photo
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Yellow café

Yellow café byla otevřena v srpnu 2008 na náměstí Bedřicha Smetany v Českém Dubu. Nachází se v blízkosti turisty velmi vyhledávané Johanitské komendy. Najdete zde z převážné většiny zákusky a dorty vlastní výroby. Při výrobě používáme vždy čerstvé a kvalitní suroviny. Můžete si zde vybrat z širokého sortimentu kávy, pohárů, koktejlů a míchaných nápojů. V létě vás osvěží 3 druhy točené zmrzliny a minimálně 6 druhů kopečkové zmrzliny a ledová tříšť. Nabízíme menší sortiment rychlého občerstvení. Hamburgery, párky v rohlíku, smažený sýr, smažené krokety, hranolky a velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Jedinečné jsou GURMÁNSKÉ PÁTKY. Při kterých, máte jedinečnou příležitost ochutnat jídla moderní světové kuchyně, která jste možná ještě nikdy neochutnali a v blízkém okolí ani neochutnáte. V Yellow café se nekouří. Pro kuřáky zde máme vyhrazeno pár míst na terase, která je směrem k náměstí. Rodiče s dětmi mohou využít nekuřáckou terasu s dětským koutkem za Yellow café. V zimě máme k dispozici 2 nekuřácké sklípky ze 14. století pro 18 a 14 osob, které je možno využít na různé oslavy. Připravíme pro Vás MENU viz. galerie/jídla nebo nabídka jídel.

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    4
  • Service:
    4
  • Ambience:
    4

Velmi příjemné posezení a pokec s přáteli u celkem chutného jídla a pití, která nám rozhodně chutnalo. Obsluha byla milá a ochotná a nebylo co by se dalo vytknout.

Antonín Raulím
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours