Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

21 photos
5 0 1

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Wildflower Cocktail lounge & Cafe

Wildflower je místem, kde se městský ruch prolíná s harmonickou přírodou.

Existuje pár, pro někoho možná nepatrných, přesto však důležitých, detailů, které dělají Wildflower výjimečným podnikem. Není to jen samotné místo, signature drinky ani jídlo, které podávají. To, co je skutečně odlišuje od ostatních, je vášeň a nadšení pro práci, kterou dělají. Ať už v podobě koktejlů, kávy nebo hudby... nic ovšem nepřekoná to, co je jejich hlavním posláním. Totiž aby ses u nich necítil jen dobře, ale jedinečně
 Ví, že existuje mnoho míst, kde můžeš trávit svůj, pevně však věří tomu, že každá návštěva u nich bude nezapomenutelným zážitkem. V prvním patře najdeš útulnou kavárnu, kde si můžeš vychutnat výběrovou kávu nebo domácí dort. Nebo si skoč na něco ostřejšího do jejich cocktail lounge ve spodním patře. 

Ať už se jedná o snídani, obchodní jednání nebo jen o odpočinek s přáteli po náročném dni či noci, slibují, že se budeš cítit jako jejich jediný host výjimečně. Vítají tě ve světe Wildflower, těší se na tebe.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open