Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

8 photos

Vinograf Senovážné náměstí

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Vinograf Senovážné náměstí

Vinograf wine bar jsou dva vinné bary v centru Prahy.
 Vinograf Senovážné, ten větší, nabízí jak vína z celého světa s velkým podílem těch tuzemských, tak skvělou "wine-friendly" kuchyni šéfkuchaře Milana Hořejše. To co oba wine bary spojuje je spousta vín na skleničku, ještě více po lahvích, skvělá nabídka sýrů a uzenin, příjemný erudovaný personál a přátelská atmosféra. Ve Vinografu neustále hledají, ochutnávají zkoumají a sledují, co se ve světě vína děje. Trvají na kvalitě a stojí si za ní. Jejich sommeliéři budou Vašimi průvodci.


Jeho specializace je: nejlepší český vinný bar v soutěži Czech Bar Awards 2014, druhý nejlepší v r. 2015, až 700 vín na lístku, "wine-friendly" kuchyně šéfkuchaře Milana Hořejše, široká nabídka vynikajících sýrů a uzenin, až 50 vín na skleničku, Coravin: i ty nejdražší láhve na skleničku, firemní večírky, soukromé párty, školící a degustační místnost vybavená technikou.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Do Vinografu jsme zašli na skleničku dobrého vína. A zvolili jsme pro tuto příležitost správný podnik. Velmi široký výběr vín jednoznačně dominuje nabídce. Vybrali jsme skvěle, vína nám moc chutnala. Obsluha byla moc milá, pozorná a ochotně poradila, i když je nabídka vín dobře vysvětlená v tabletech. Jsou zde sice lehce vyšší ceny, ale i tak stojí podnik za návštěvu.

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open