Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

8 photos
On map

Information Restaurant Via Ironia

Restaurace a pizzeria Via Ironia nabízí posezení v příjemné atmosféře italské ulice nebo na venkovní terase. Na jídelním lístku naleznete vybrané speciality italské kuchyně, těstoviny, pizzu i lahodná vína.

Vnitřní část je umístěna ve třech navzájem propojených místnostech skýtajících soukromí i dostatek prostoru pro větší společnost. Ve středu je umístěna klasická italská pec na dřevo, u níž můžete pozorovat umění našich kuchařů. Kapacita restaurace je 80 míst.

K vnitřním prostorám přiléhá zastřešená venkovní terasa s kapacitou 70 míst. Terasa sousedí s romantickou zahradou s jezírkem.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  3
 • Ambience:
  5

Dobrý den, pokud očekáváte vyšší standart, určitě se sem vypravte. Je tu nádherné stylové prostředí, opravdu velmi vkusně zařízeno, jídlo výborné. Jediné, co mi trochu vadí, jsou podle mého názoru zbytečně vysoké ceny - jsem vegetarián, takže salát s kouskem lososa za 205,- Kč mi přijde trochu zbytečné... Jinak ale doporučuji!

Iveta Doležalová
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  5

Ve Vysokém Mýtě to nejlepší co se dá navštívit. Stylové rustikální dokonalé prostředí. Picy srovnatelné s tím nejlepším co jsem potkal. Maureruv výběr. Více bych vystylizoval podbarvení hudbou. Ceny s ohledem na nabídku velmi příznivé. Cibulová polévka dokonalá stejně jako kuvert. Doporučuji nevynechat návštěvu WC :o)

Zet
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Jiří Viktorin
Recommended restaurant
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open