Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

8 photos
Kotlářka 115, Praha 5, Praha
· Now open (11:00 - 23:00) Manage restaurant

This restaurant is not managed by the owner, so the information may not be up to date. Are you an owner or manager of this restaurant? Click here to manage it.

The restaurant offers meal takeaways

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Usedlost Kotlářka

Restaurace Kotlářka se nachází v areálu usedlosti. Nabízí celkem 40 míst k příjemnému posezení v pivnici a dalších 50 míst v restauraci, která je také ideálním prostorem pro uspořádání firemních večírků, rodinných oslav či svatebních hostin.

V letních měsících zde na hosty čeká útulné prostředí letní zahrady s kapacitou až 100 míst k sezení. Obzvlášť maminky s dětmi potěší přilehlé venkovní dětské hřiště, kde se jejich ratolesti spolehlivě zabaví. 

Při výběru z bohatého menu vám poradí milý a profesionální personál, který vždy doporučí to nejlepší z vynikajících specialit dle vaší chuti. Ve všedních dnech si můžete pochutnat na výhodném poledním menu. 

Restaurace Kotlářka je tím pravým místem pro výjimečné chvíle s rodinou i vašimi přáteli či pro důležité pracovní schůzky, při kterých potřebujete mít soukromí. Vychutnejte si opravdový gurmánský zážitek v restauraci s jedinečnou atmosférou.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  3
 • Ambience:
  4

Restauraci Kotlářka jsme navštívili s rodinou za účelem večeře a byli jsme velmi zklamaní. Prostředí sice docela hezké, možnost sedět venku je příjemná, obsluha ochotná,ale jídlo ( tedy jestli se tomu dá vůbec tak říkat) tragické.Na výběr byl pouze smažený sýr s hranolkami, Hot dog, Sekaná v housce nebo s bramborovým salátem a Nachos zapečené se sýrem . Děs a hrůza, už tento podnik nenavštívíme.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Vnitřek restaurace mne moc nenadchl. Docela to tam smrdelo jak v hospodě a to melu otevrene dvere. Ještě že nebyla tak velka zima a mohli sedět venku. Zkusila jsem capuccino a velice me zklamalo.

 • User photo from Usedlost Kotlářka
Milinikos
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open