6 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
On map

Information Restaurant Una Bella Canzone

Příjemné posezení v klidné části Dejvic nabízí restaurant Canzone. Ochutnat zde můžete speciality italské a chorvatské kuchyně, čerstvé ryby, mořské plody, pizzu, saláty, domácí těstoviny a domácí dezerty.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 3
  • Service: 3
  • Ambience: 5

Byla jsem v této restauraci už předtím a to bylo super i jídlo i obsluha. Tenkrát jsem tam byli s firmou bylo nás hodně. Teď je navštívili jen ve dvou s přítelem a už to tak super nebylo. Jídlo - dala jsem si smazene kalamari s letním bramborovým salátem - bych nedoporučovala nikomu - ty kalamáry byli strašně suché , bylo tam víc strouhanky než toho vlastního masa. Vím že tu nemůžu čekat čerstvé jak u moře, ale tohle bylo spíš jak kdyby jste jedli suchary. Servírka šla několikrát okolí ale ani jednou se nezeptal jestli je vše ok. Kdyby se zeptala tak jí řeknu že je to dost suché a ze bych si teda k tomu ráda dala alespoň tatarku či více citrónu abych to nějak zlepšila. Tak jsem to snědla jak to bylo protože jsem měla hlad, ale se zklamáním. Na konci když jsme chtěli zaplatit jsem šla k baru protože se nám nechtělo čekat, a když jsem odmítla dát na kartě spropitné se ptala co se stalo, tak jsem ji řekla svůj názor a ona že přece šla několikrát okolí že jsem mohla říct. To mě šokovala - přece na ni nebudu hulákat za chodu, ona se má přijít zeptat a nemyslim si že by bylo ode mě slušný na ni pokřikovat za chodu , to se dělá tak v hospodě ale já tuto restauraci brala už za jednu z lepších, alespoň z minulé návštěvy. Pak dvakrát řekla argument že jsem to přece ale celé snědla, jak kdyby mi říkala ó co mi jako jde, ale to už mě fakt naštvalo. Ano snědla, protože jsem věděla že si to stejně musím zaplatit a nejlevnější to nebylo tak když už si to zaplatím a má hlad tak to snim ale to ještě neznamená že si to Bůh ví jak užiju. Ale už bych si toto jídlo tam nikdy nedala. Přes to všechno doporučuji, třeba jen servírka měla špatný den, ale mají výborné hlavní jídla s kuřetem, což je rarita, na hodně jiných míst mají kuře vyschlé a také super Caprese salát dobré víno :-).

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

If this number is not correct anymore please inform us!

Opening hours

For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information