Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Pivnice U Zlatého slona

Pivnice a restaurace U Zlatého slona se nachází v samém centru Prahy na jednom z nejstarších pražských tržišť, Havelském trhu. V pivnici si kromě špičkového plzeňského piva můžete dát i tradiční česká jídla. V létě přijde vhod venkovní zahrádka, kde při dobrém jídle a pití načerpáte atmosféru ulic Starého města.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Dobrý den, píši recenzi na Vás, na RESTU a rozhodně ne dobrou! Přesto, že jste mi ještě hodinu před rezervací v restauraci poslali připomínající sms v restauraci pro nás na mé jméno rezervace NEBYLA! Na štěstí personál byl velice ochotný a snažil se nás usadit. Napřed jedno místo, po půl hoďce místo další a do hodinky jsme už seděli na místě třetím, kde jsme byli do zavření restaurace. Personál žádnou objednávku neměl, někde vznikla chyba a velká! Zjistil jsem, že u Vás RESTU je toto zcela běžné! Kazíte tak velice jméno restaurace. Děkujeme personálu "U ZLATÉHO SLONA". Byl vynikající a tím i pobyt v restauraci. Hostů doporučuji vytvořit si rezervaci telefonicky, tedy přímo voláním do restaurace. Chce-li někdo nemít jistotu, že bude mít místo v restauraci, obracejte se dál na RESTU! Pozdrav a díky za ochotu do restaurace zasílají Maškovi :-)

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours