Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos
Denisova 90, Klatovy
· Now open (10:30 - 24:00) Manage restaurant

This restaurant is not managed by the owner, so the information may not be up to date. Are you an owner or manager of this restaurant? Click here to manage it.

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them.

On map

Information Restaurant U Katakomb

Nabídka jídel restaurace U katakomb obsahuje české a místní speciality, ale současně také oblíbená jídla z oblasti mezinárodní kuchyně. Nabízí také skvělé pivo z tanku. Sídlí v historické budově v samotném centru Klatov v bezprostřední blízkosti objektu Katakomb Klatovy. V originálním prostředí restaurace U Katakomb Vám uspořádají akci dle Vašich požadavků. Příjemná atmosféra restaurace se salónkem pro maximálně 25 osob nabízí širokou škálu možností dle Vašich představ i přání.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Během dovolené v Čechách jsme navštívili restauraci U katakomb v Klatovech. Byli jsme velmi mile překvapeni klidným prostředím venkovního posezení. Venkovní zahrádka je krytá částečně pevným zastřešením, částečně slunečníky. Prostředí je velmi útulné a klidné. Nabídka jídel je přesně to, co jsme hledali. Jednoduchá jídla, chuťově velmi dobře vyvážená. Cenová relace velmi dobře přijatelná. Pivo má pevnou a hustou pěnu i správnou teplotu. Musím k pivu doporučit výtečné topinky s pikantní masovou směsí z hovězího masa - luxusní zážitek. Vše podtrhuje rychlý a pozorný personál. Do zahradní restaurace je možno vzít i psí kamarády. Byli jsme opravdu velmi spokojeni. Doporučuji všem tuto restauraci k návštěvě.

Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Restu user
Recommended restaurant
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  3
 • Ambience:
  5

Lukan
Recommended restaurant
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open