Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information The Down Under

Otevření “Down Under bar and restaurant” je snem, který se stal skutečností pro majitele a přátele Ashley McGlynn a Meagan Hasa.
 Myšlenka otevření podniku, kde si celá rodina přijde na své, vznikla po dlouhém hledání místa, kde by bylo postaráno opravdu o všechny členy rodiny – od velkých až po nejmenší. Proto propojili restauraci, sportovní bar a velký dětský koutek, aby potěšili každého z nich. Restaurace nabízí lahodné menu inspirované australskou kuchyní, je v něm tedy i několik specialit, které jinde v Praze nenajdete. Na snídani si u nich můžete pochutnat každé ráno po celý týden. Od pondělí do pátku mají připravené polední menu i ala carte menu, které Vám rádi připraví kdykoliv během dne. Pokud jste příznivci slaných koláčků neboli “Pies”, můžete se těšit na výběr od známého Pie Shopu, který je součástí jejich konceptu. Nápojový list pro Vás pečlivě sestavili a inspiraci čerpali v podstatě z celého světa. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours