16 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Sunset Restaurant

Sunset Restaurant nabízí úžasný výhled na celé Brno, romantickou atmosféru a špičkovou gastronomii. Samozřejmostí je také přátelský personál, který nešetří úsměvy.

V Sunset Restaurantu si pochutnáte na středomořské kuchyni, v menu nechybí ani největší české speciality. Všechna jídla tu připravují z kvalitních a čerstvých surovin. Oblíbená jsou letní grilování na terase při západu slunce.

Restaurace sídlí na střeše IBC centra a může se pochlubit jedním z nejkrásnějších výhledů na historické centrum Brna, Špilberk a další dominanty. Příjemné moderní prostředí skvěle poslouží pro romantiku ve dvou i business jednání. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský koutek s hračkami.

Show more
  • +10

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Velmi milé překvapení! Příjemný podnik s atmosférou a milým, ochotným a erudovaným číšníkem. Nakonec jsme vybrali degustační menu, přestože bylo jiné, než na webových stránkách. Nebyla to rozhodně chyba. Jídla - pět chodů- byla servírována v rozumných intervalech, byl čas na popovídání i vychutnání. Od předkrmu po dezert velká spokojenost. Jen možná šetřit rukolou, která je velmi výrazná a není nutné s ní jídlo úplně zasypat -carpaccio. Polévka i jelení hřebet - výborné. Nejvíc nás přesvědčila jídla, kterým obvykle nedáváme přednost - italské rizoto servírované jako první teplý chod a créme brulée. Jednotlivé gramáže jídel se zdají zprvu malé, 15g, 100g atd. V součtu však nesníte vůbec málo, pochutnáte si a místo na výborný dezert prostě musí zůstat. Určitě jsme nebyli naposledy.

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

If this number is not correct anymore please inform us!

Opening hours

For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information