Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

16 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Sunset Restaurant

Sunset Restaurant nabízí úžasný výhled na celé Brno, romantickou atmosféru a špičkovou gastronomii. Samozřejmostí je také přátelský personál, který nešetří úsměvy.

V Sunset Restaurantu si pochutnáte na středomořské kuchyni, v menu nechybí ani největší české speciality. Všechna jídla tu připravují z kvalitních a čerstvých surovin. Oblíbená jsou letní grilování na terase při západu slunce.

Restaurace sídlí na střeše IBC centra a může se pochlubit jedním z nejkrásnějších výhledů na historické centrum Brna, Špilberk a další dominanty. Příjemné moderní prostředí skvěle poslouží pro romantiku ve dvou i business jednání. Na nejmenší návštěvníky čeká dětský koutek s hračkami.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 4
  • Service: 4
  • Ambience: 4

Restaurace má největší výhodu svojí lokalitou a umístěním v posledním patře budovy, kde je opravdu krásný výhled na všechny strany Brna z jeho středu. Obsluha byla spíše pomalejšího rázu, což může být dané časovou náročností na přípravu pokrmů, obědovým časem naší návštěvy nebo zkrátka samotnou obsluhou. Při předešlé rezervaci a již vybraného jídelníčku bych očekával větší péči a rychlost obsluhy, která se skládala z několika osob, které jsme několikrát spatřily jen tak postávat u baru. Jídlo mohlo být o něco teplejší, jen přeci se sedělo na střeše, kde i občas zafoukal vítr a jídlo, tak již přinesené neteplé po chvíli bylo již spíše studené. Ostatní aspekty návštěvy byly průměrné či nadprůměrné. Výše zmíněné jsou nejzávažnější a dle mě, by se měly změnit a tím se celý podnik může posunout někam jinam.

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours