Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
On map

Information Starý pivovar

Útulné prostředí bývalého pivovaru na vás dýchne atmosférou časů minulých. Interiéry jsou citlivě zařízeny dobovými prvky, kde si snad každý najde svůj prostor pro soukromí. Kuchyně je zaměřena na staré české receptury, na grilovaná masa a uzená v místní udírně.
Spodní krčma s cca 90 místy s komorní romantickou atmosférou, dokreslenou dobovou muzikou a personálem. Vrchní "nalejvárna" s cca 60 místy s odlehčenou atmosférou je ideální na bujaré oslavy a setkání s přáteli. Malá světnice s 25 místy pro menší uzavřené akce. Velká světnice s cca 60 místy a kulečníkem pro pořádání různých oslav či firemních akcí.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  4
 • Ambience:
  5

Dříve to byla restaurace, kterou jsme navštěvovali velice často a těšili se na další návštěvu. Dnes, po půl roce obrovské zklamání, jídlo podprůměrné za vysokou cenu (restaurace zdražila), o porci ani nejde jako o kvalitu jídla...donesené žebra vypadaly, že nejsou zrovna čerstvé i podle tuhosti, dále burger, žemle byla tvrdá a dle jídelního lístku měl obsahovat karamelizovanou cibuli, po ni nebyla ani stopa. Obsluha v pořádku, restaurace je nádherná, ale restauraci dále navštěvovat nebudeme, obrovské zklamání, co se týče jídla. :( Jakmile se změní kuchař a vše k dřívějšku (bylo to excelentní), rádi zavítáme.

Arlette
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  3
 • Ambience:
  5

Velmi příjemné prostředí, personál s výhradou-servirka si nás dlouhou dobu nevšimla,měli jsme žízeň po jídle, příbory jak ve školní jídelně blbě se tím krájelo i kuřecí maso-na steak bych si představoval jiný.polevka byla dobrá mohla být výraznější chuť česneku (česnečka)a mohla být teplejší,s druhým chodem spokojenost, panenka akorát propečena, chilli kuřecí gulášek opravdu ostrý čisté voňavé toalety.

 • User photo from Starý pivovar
Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Fajn, není co dodat

Krejča
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open