Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

6 photos

The restaurant offers food delivery

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Srdcovka Skleník

Restaurace Srdcovka je vlajkovou lodí značky Gambrinus. Najdete zde výborně ošetřené čepované pivo, poctivou českou kuchyni v současném pojetí, kvalitní servis a odpovídající prostředí. Přijďte se přesvědčit sami.


Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    2
  • Service:
    2
  • Ambience:
    4

Nechci vypadat jako škarohlíd, ale "novému Skleníku" jsem dal šanci dvakrát osobní návštěvou a několikrát dovozem jídla. Zatím převládá zklamání. Dnešní návštěva, kterou hodnotím: Téměř prázdná restaurace, 45 minut čekání na jídlo z polední nabídky, pak informace, že vybrané jídlo už není, protože spadlo na zem. Výběr alternativy, která byla hned. Na účtě přesto částka za dražší "spadlé" jídlo. Reklamace, nakonec stejně ne zcela vykompenzovaný rozdíl, který jsme už raději neřešili. Myslím, že rekonstrukce se povedla téměř na jedničku, prostory restaurace působí moderně, čistě a stylově. Co se za mě zatím nepovedlo, je nestálá kvalita jídla (zkoušeno opakovaně), pro mě nezajímavé menu, kvůli kterému bych si vybral jít třeba na večeři právě tam, a dnes bohužel i ne příliš profesionální přístup obsluhy (hodnotím i čekání). Celkově za mě zatím promarněná šance dát Letňanům konečně reprezentativní restauraci.

Jan H.
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours