Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

14 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information SOU100 Žižkov

Sou100 Žižkov je moderní česká pivní restaurace. Vychází z tradičních českých receptů, ale úprava pokrmů odpovídá současnému modernímu stylu. Využívají pouze lokální produkty. Kromě jídla pochází z České republiky také všechny nápoje.
 S láskou se věnují péči o svá piva. Mají jich na čepu osm druhů. Pivo také párují s pokrmy, takže ke každému jídlu můžete získat doporučení, s jakým pivem ho nejlépe vychutnat. Milovníkům vína můžou pro změnu nabídnout vybraná vína z českých a moravských vinařství. Se surovinami se snaží zacházet šetrně a neplýtvat. Snaží se také být šetrní k přírodě, takže například tisknou menu na recyklovatelný papír.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 2
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Na doporučení jsme se do restauraci vypravili na svatomartinskou husu. Prostory restaurace příjemné, obsluha pozorná, vynikající husí kaldoun. Jen ta husa byla opravdu zklamáním. Rozhodně nebyla pečená dnes, dost pravděpodobně ani včera. Je to opravdu škoda. Pokud je kuchař ochoten dělat až takovéhle "kompromisy", raději to nedělat vůbec...

All reviews

Ongoing events

All events

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open