Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos
On map

Information Restaurant Staré Časy Hořice

Stylový restaurant s interiérem, který zaujme jak truhlářským a kovářským uměním, tak i moderními prvky.

Naší předností jsou kulinářské speciality, polední menu a nabídka archivních a kvalitních značkových vín. Klidné, útulné prostředí starého pivovaru uvítají všichni ti, kteří hledají místo pro schůzku s přáteli, obchodní jednání nebo jen pro relaxaci.

Prostory jso vhodné k pořádání firemních akcí, svatebních hostin, oslav, rautů a jiných událostí. 

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  1
 • Ambience:
  5

Tuto restauraci jsem s přítelem poprvé navštívila v listopadu loňského roku. Nechtělo se nám vařit a tak jsme vyrazili na obedovou nabídku. V ten den (bylo tak půl 2) se jim asi při udržování teploty polévky, gulasovka pripalila, vrátili jsme ji a čekali na hlavní jídlo.. Nebyl to žádný slagr, ale účel plného břicha to splnilo... po novém roce sme opět zkusili “štěstí” a dali zebra... jelikož nesli od kosti tak sme je vrátili a místo omluvy nám bylo řečeno ze kuchař vzkazuje, ze jsou naprosto v pořádku a ze když jsou to žebra s dlouhými kostmi nejde je připravit jinak a ze den před tím je měla jedna nejmenovana hvězda televizního seriálu , které prý tekly sliny po bradě .... no, servirku dělám už par let, je fakt ze jsem na této pozici pracovala 7let v Praze, kde proste musí byt jiný přístup už kuli cizincům a taky kuli tomu, ze na Vaše místo čeká spousta dalších lidi, ale takhle bych se nezachovala ani k vesnickemu Pepíkovi.. kuli tomuhle dni jsem se zarekla, ze už nikdy víc... na začátku letošního června vyjeli s novým listkem a vypadal velmi dobre... dala jsem této restauraci další šanci a velmi mě, i mého přítele překvapilo jak dobre jídlo nám přistálo na stole.... opravdu moc dobre to bylo... začali sme sem opět chodit, když se nám zamlouvalo meníčko, občas jsem si i nechala prinest něco k veceri protože pracuji v baru ve stejném arealu jako je restaurace... měla jsem radost jak se jim daří a taky jsem byla rada, ze je v Hořicích kam zajít, pac s restauracemi je to tady hodně zle... a pak přišla dnešní návštěva... no... to, ze si nás nikdo nevsimal 10minut a po objednávce na nás zapomeli s polevkama se určitě dá prominout, slečna se omluvila ze v kuchyni je zmatek když nám přinesla Lososa a těstoviny... ale.... losos syrový, jako ze opravdu moc syrový... po navazani očního kontaktu se servirkou a me prosby rukama jestli by mohla přijít k našemu stolu se otočila zády a odešla... přítel už byl naštvaný tak mavl na jinou slečnu... vrátila jsem jídlo s tím, ze mi ho dopecou... mezitím přítel dopil pivo a ani jednou z 5 otocek co servirky okolo nás udelali nebyla možnost říct o další... po 15ti minutách dalšího čekání na dopeceni mi došla trpělivost a i čas který jsem na oběd měla, což byla hodina.... šla jsem s přítelem k baru zaplatit, servirka se mě ještě zeptala jestli nechci toho lososa, ze už je tak jsem se omluvila, ze už nemám vážně čas. No asi takhle, vím ze to proste byl pro ne den blbec, to se stává a stane se to každému , ale jde o přístup personálu a o to, jak se postaví k chybě, která je očividná... stačilo se omluvit a nabídnout třeba kafe ssebou nebo proste aspoň něco, cokoli... je mi z toho nanic, protože mají jednu z nejhezčích zahrádek na které jsem byla hostem...

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

postakul
Did not recommend restaurant

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours