Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

3 photos
On map

Information Restaurant Hrad Svojanov

Stylová hradní restaurace nabízí posezení pro 27 osob uvnitř a dalších 60 osob na venkovní zahrádce přímo na prvním hradním nádvoří. Romantické prostředí vybízí k posezení u dobrého jídla a pití. Restaurace je dekorována loveckými trofejemi, zbraněmi a zbrojí i dobovými vyobrazeními hradu. Dominantu tvoří historická kachlová kamna. 

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    4
  • Service:
    5
  • Ambience:
    4

Výlet na hrad plánovaný při vyzvedávání dcery z tábora. Původně jsme chtěli na jídlo už v Poličce, ale v dobu naší přítomnosti bylo vše beznadějně obsazeno, takže jsme vyrazili rovnou na hrad. Hradní restauraci je možné navštívit vlastně jen se zakoupenou vstupenkou na hrad (ať už s průvodcem nebo bez). Vstup možný i s pejskem - při vstupu nachystaná miska s vodou. K dispozici točené nealko pivo s příchutí i limonády. V nabídce jelen na smetaně (svíčková). Salát s kuřecími stripsy - maso teplé po celou dobu konzumace, salát vhodně ochucený. Já měla původně zálusk na kynuté knedlíky s borůvkami - bohužel nebyly. Chutné ristreto. Obsluha usměvavá, milá a ochotná. Možnost platit hotově i kartou.

Jarmila*
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours