Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

3 photos
On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Vulkán

Restaurace Vulkán se nachází v centru města a uvítají zde všechny, kdo si potrpí na kvalitní českou i zahraniční kuchyni, přičemž Vám nabídnou hotová jídla i speciality kuchyně.
Zaručeně si vyberete z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín, pozdních sběrů, které pocházejí z oblasti Čejkovic. Ochutnejte také vynikající stáčená vína přímo z Čejkovic (např. Rulandské Šedé, Veltlínské Zelené, atd. viz nápojový lístek).
Kvalita a nabídka vín je konzultována s odborníky při pravidelných ochutnávkách vín. Restaurace Vulkán nabízí příležitost k odpočinku, rodinným oslavám, svatbám, ale i rautům a podnikovým večírkům a mnoha jiných událostem. V příjemném prostředí můžete poobědvat i povečeřet s přáteli či s rodinou. Pro akce je možné, využít salónek do max. počtu 25 lidí. Atmosféru dokresluje příjemná hudba, věnovat se Vám bude milá a ochotná obsluha. 

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Po dlouhé době jsme tady měli s kolegy sraz, nic se tu nezměnilo, jídlo bylo výborné, pivko dobře ošetřené a kdo si dal víno, tak si chválil Modrý portugal. Personál pozorný, prostředí čisté.

aveeva
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  3
 • Ambience:
  3

Mají tady celkem dobrá menu

aveeva
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  4
 • Ambience:
  3

Náhodou jsme se tady stavili v 5 lidech , bylo skoro obsazeno. Dali jsme si vínko, je tady snad nejlevnější v Hradci. Obsluha je příjemná, jídlo jsme neměli, nemohu hodnotit. Na víno přijdeme zase.

aveeva
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours