Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
On map

Information Restaurant U Šidlů

Restaurace U Šidlů nabízí svým hostům nejen skvělý výběr studených i teplých pokrmů a místních specialit, ale také příjemné posezení u osvěžujících nápojů. Samozřejmostí je zde vždy ochotná a příjemná obsluha.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  3
 • Ambience:
  4

Tuto restauraci jsme navštívili s manželem po delší době cestou z návštěvy Vysočiny a mile jsme byli oba překvapeni. Restaurace plná lidí , v salonku oslava a slečny z obsluhy běhaly sem a tam. Na jídlo jsme si museli počkat, což samozřejmě bylo při takové návštěvě logické, ale pochutnali jsme si . Klasická česká kuchyně, je sice co vylepšovat , ale to je vždy. Za nás spokojenost. Ať se daří s pozdravem Lída a Josef Smažilovi -Brno

lidka-smaz
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  1
 • Ambience:
  4

Restaurace leží na strategickém místě u silnice, proto jsme zastavili, a to byla chyba. Shrnuto v bodech: 1/ když jsme čekali na jídlo 40 minut (měli jsme objednané hotovky), tak jsme se zeptali, co se děje. Odpověď byla, že je zmatek v kuchyni, ale že jídlo hned dají na talíře a přinesou. Po dalších 10 minutách běhala servírka po sále s naším jídlem a snažila se ho udat u jiného stolu - pak ho odnesla a napodruhé už se trefila správně k nám. Takže zmatek nebyl asi jen v kuchyni. 2/ Jídlo velmi průměrné, guláš naprosto bez chuti. 3/ Ani placení nebylo bez komplikací, i na účtu měli špatně uvedené jídlo. 4/ Restaurace si počítá 10 Kč, když chce zákazník změnit přílohu - to je nehoráznost a nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Shrnuto podtrženo - podprůměrné jídlo, neschopný personál - už nikdy více! Připadali jsme si jak v pomocné škole.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open