Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

On Monday 20.9. the Terms and Conditions of the Rest will be changed. The main changes to the T&C are the cancellation of Restu credits and Restu vouchers. More information here.
4 photos
Kvilda 20, Kvilda
· Now open (11:00 - 23:00) Manage restaurant

This restaurant is not managed by the owner, so the information may not be up to date. Are you an owner or manager of this restaurant? Click here to manage it.

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them.

On map

Information Restaurace U Malíků

V restauraci si můžete po celý den pochutnat na poctivé české a evropské kuchyni. Uvnitř restaurace se pohodlně usadí a nají až 45 hostů, v létě je navíc otevřená i prostorná letní terasa.
Pro ubytované hosty zde nabízí snídaně formou švédských stolů a k večeři v rámci polopenze servírují polévku, hlavní chod a dezert. Všichni návštěvníci restaurace si mohou vybrat ze široké nabídky minutek i hotových jídel v dostupných cenách. Na zapití dobrého jídla je pro Vás kromě čepovaného piva Budvar připravený bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.
Kromě standardní nabídky pro Vás v restauraci na přání připraví firemní a rodinné akce, oslavy nebo rauty. Rádi Vám také nachystají svatební hostinu i s ubytováním pro novomanžele a svatební hosty. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open