Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

4 photos
On map

Information Restaurace u Krále Šumavy

Příjemnou kombinaci přátelské atmosféry a dobrého jídla nabízí restaurace U Krále Šumavy. V obnoveném interiéru restaurace je pro Vás připraveno až 60 míst k sezení. Naší snahou je proměnit prastaré hodnoty v poctivý přístup ke kuchařskému umění, které se snoubí s přírodními surovinami. Nabídka restaurace jistě uspokojí jak milovníky české, tak i mezinárodní kuchyně.Na jídelním lístku najdete několik novinek a specialit, které, jak doufáme, oceníte. Chtěli bychom Vás zvláště upozornit na zařazení dětských jídel do naší nabídky, a určitě doporučit ochutnání nových jídel, které pro Vás připravil náš vyhlášený šefkuchař s mnoha zkušenostmi ze svého oboru - např.: „Kuřecí basketky“, „Pašířův pytel", nebo "Jelení medailonky na víně".K dotvoření atmosféry patří i posezení u skleničky dobrého vína, či sklenice řízného českého piva Bernard. Věříme, že nová lahodná káva Piazza Vám bude chutnat a že mezi horké nápoje zařazené horké jablko a hruška s griotkou či rumem Vás v zimě řádně zahřejí.Prodloužili jsme pro Vás otevírací dobu naší restaurace U Krále Šumavy. Již od rána připravujeme snídaně a pokud si u nás budete chtít večer posedět, jste určitě vítáni a oficiální otevírací doba je v tomto případě pouze orientační. Podstatně jsme rozšířili nabídku alkoholu a máte-li chuť na dobrou láhev vína, zeptejte se obsluhy na aktuální nabídku. Pokud máte pocit, že Vám v naší nabídce něco chybí, prosíme, podělte se s námi o Vaše názory, na kterých nám velmi záleží, abychom se mohli stále zlepšovat a vycházet Vám vstříc.V letním období je otevřená terasa, s grilem, která přímo vybízí k příjemnému posezení. občerstvení. Kromě široké nabídky kávy se nabízí výběr z dezertů, pohárů a palačinek. Ochotný a laskavý personál je samozřejmostí.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Velmi milá a pozorná obsluha. Jídlo jsme dostali hrozně rychle i přesto, že jsme velká skupina. Všechno moc dobré, sice docela drahé, ale v okolí jsou ceny podobné. Restauraci mohu jedině doporučit

Eny0001
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Několikátá návštěva této restaurace s rodinou. Přes obědy a večeře v sezoně je celkem plno a proto se musí chvilku čekat na obsluhu. Jídlo v pohodě v podobě denního menu i stálého jídelního lístku.

Alfio
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

celkom prijemna restuaracia, jedlo v dobrej kvalite, ceny su primerane lokalite, personal trochu pomalsi, ale celkovy dojem dobry, myslim, ze mozem odporucit

Uživatel RESTU
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours