Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

5 photos
On map

Information Restaurace U Černínů

Restaurace v pražské Vinoři nabízí speciality české a italské kuchyně. Prostory restaurace jsou vhodné pro oslavy nebo návštěvy rodin s dětmi.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  2
 • Ambience:
  3

Po návratu z Portugalska byla návštěva U Černínů skutečným peklem. Dělají všechno - výstavy fotek, koncerty, pivní akce, ale s tím co předloží hostům na talíř se příliš nezdržují. Ani o víkendovém provozu není schopen personál standardně prostřít. Zato i létě roztopí pec na pizzu, aby v lokále bylo ještě větší teplo. Neakceptovatelné je chování pana provozního a paní servírek. Ani náznak omluvy za chyby. Paní servírka neměla problém odejít i uprostřed objednávky. Za ceny víkendových jídel se nemusí stydět ani restaurace v centru Prahy. Často ale s výrazně lepším servisem a kvalitou. Naše poslední návštěva byla tou opravdu poslední.

Martin
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  3
 • Ambience:
  3

Včerejší "svatomartinská" husa byl buď nepovedený vtip anebo příklad toho, jak se to dělat v restaurační brandži nemá. Deklarovat v jídelním lístku husu o váze 500g a zákazníkovi přinést na talíři maximálně 200g, to vše při ceně 348 Kč je na podnět pro ČOI. Ano, hmotnost se uvádí v surovém stavu, ale z husi prostě nevypeču 300g jen tak. A teď ke kvalitě jídla samotného. Půlcentimetrová vrstva nevypečeného tuku (kvalitná tučná jídla mám rád, ale tohle se prostě jíst nedalo), neochucené červené zelí a zlatý klinec byli knedlíky - vodnaté, nedopečené, jednoduše bláto - tohle předse nemůže vyjet z kuchyně! Jestli to byla jen špatná nebo narychlo dopékaná várka netuším. Chodím tady již několik let, bohužel rok od roku stále méně častěji a tohle byla návštěva poslední. Jedině, že zkusí majitel přijat i kritiku a né jen těžit ze "svatomartinské" nabídky.

TJ
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Super jidlo.

Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open