Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

6 photos
On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurace Tarouca

Restaurace Tarouca nabízí útulné, decentní a diskrétní prostředí, které pomáhá utvářet dominanta restaurace – krb se živým ohněm. V letním období je k dispozici posezení na letní zahrádce s lákavou nabídkou osvěžujícího občerstvení. Cílem není přeplněná „stylová“ restaurace, ale klidné a kulturní prostředí nejen pro hotelové hosty, ale pro všechny, kteří ocení dobré jídlo a vstřícnou obsluhu. S touto představou je vytvořen jídelní a vinný lístek, který obsahuje nemalé množství zdejších a klasických specialit - zejména steaky, ryby, speciální saláty. 

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Hezké a útulné prostředí a milý usměvavý číšník. Z jídel jsme zkusili slepičí vývar, který nebyl špatný, ale byl podle mne lehce dochucen glutamátem (škoda), kuřecí steak na liškách se smetanovou omáčkou byl chutný (malé mínus za neosolené brambory) a mix gril ze tří druhů mas, z nichž hovězí bylo tvrdé. Dezert -hrušky se zmrzlinou a šlehačkou - byl bezchybný. K dokonalosti chutí ještě nějaký ten krůček chybí, ale pro milé posezení s přáteli bych podnik rozhodně doporučila.

Limetka
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  3
 • Ambience:
  3

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Restaurace je součástí hotelu, takže v tomto směru se jedná o standard. Pro hosty "zvenku" nabízí relativní klid, chutné jídlo a ochotnou obsluhu, ale ničím dalším se neliší od podobných zařízení. Nutno dodat, že v sousedství vyhlášeného průhonického Grosseta je v těžkém konkurenčním prostředí.

Ina
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open