Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

Restaurants in Czechia are closed until further notice. Nevertheless, we stick to our guns and fight along those who did not give up. Restu features the largest catalogue of restaurants who remain open for take-aways and home deliveries. We are constantly updating the list - please send your tips to info@restu.cz.

5 photos
On map

Information Restaurace Švanda Dudák

Nechte k sobě přijít v příjemném, moderním prostředí dobrou gastronomii.

Tým kuchařů pod vedením Michala Svatoše pro Vás každý den připravuje rozmanitou nabídku tradičních i moderních jídel, vždy z čerstvých a, pokud to jde, i z místních surovin. Vybírejte nejen ze stálého jídelního lístku, který Vám nabízí typické regionální pokrmy, ale také z kulinářského kalendáře, který pro Vás každé dva týdny připravují. 

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 2
  • Service: 2
  • Ambience: 4

Restaurace na první pohled velice příjemná a útulná. Ovšem obsluha je poněkud pomalá a nezajímá se o přání zákazníka. Polévka byla dobrá (i když bych nečekal, že kulajda bude chutnat jako svíčková) , ovšem nás ji nenechali ani sníst a v půlce polévky nám donesli druhé jídlo. Kachna byla evidentně dlouhou dobu v mrazáku a byla našedlá. Svíčková byla ucházející, ale žádný zázrak. Poněkud mě znechutily záchody, které se k tak hezké restauraci vůbec nehodí a jsou v přilehlém hotelu. Za mě nedoporučuji.

  • User photo from Restaurace Švanda Dudák
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open