Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

14 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Restaurace Selský dvůr

Stylová a klidná restaurace. Několikrát do roka zde probíhají tzv. "kulinářské dny", kde prvotřídní kuchaři představují speciality světových kuchyní. Restaurace je součástí hotelu Selský dvůr.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 2
  • Ambience: 5

Do restaurace nás zlákala akce "Česko-slovenský husí pochod". Před lety jsme byli na huse ve Slovenském Grobě, tamní játra byla výjimečná, tak jsme je chtěli zkusit ještě jednou. Jídlem nás restaurace opravdu potěšila, vše, co jsme ochutnali z husího menu (teplá játra, husí vývar se spoustou masa, pečená husa s dvěma druhy zelí, špekovým knedlíkem a lokší i sladké lokše jako desert), bylo výtečné. Naopak velmi slabou známku dáváme obsluze. Ne snad, že by číšníci udělali nějakou větší chybu v servisu. Od samého počátku ale byli sterilní a odtažití, nenabídli nám aperitiv, na svatomartinské víno jsme se museli výslovně doptat (nebylo ani v nápojovém lístku). Připadali jsme si jak na úřadě; v restauraci této cenové kategorie jsme čekali víc, kávy jsme se pak už prosit ani nechtěli a raději jsme zaplatili a šli. Věříme, že se obsluha časem zlepší a aspoň trochu dožene své skvělé kolegy v kuchyni.

All reviews

Ongoing events

All events

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open