9 photos

Pivovarská restaurace Groll

Business don't accept reservations

Try to all them or look at the similar businesses with online reservation.

Rating Pivovarská restaurace Groll

  • Overall:
  • Food: 4
  • Service: 1
  • Ambience: 4

V restauraci jsme si objednali grilovanou krkovičku s opečeným bramborem a Vídeňskou cibulkou (nevím proč Vídeňskou). Jídlo velice chutné. Pivo také velmi chutné. Po par pivech ještě tatarský biftek ( ten také ušel), ale co mě nejvíce vadilo, byla obsluha. Ten pán co nás obsluhoval, chtěl už evidentně domů a asi ho štvalo, že musí neustále nosit piva a něco k jídlu. I tu Becherovku se Slivovicí naléval s nechutí. Po 21:00 hod. se obsluha vyměnila za kolegu menší postavy s brýlemi no a to pak byl jiný fičák. Toho chlapa to vysloveně bavilo. A druhé kolo štamprdlí bylo i v namražených skleničkách. Prostě ten druhý kolega si asi práce více vážil.

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Po příchodu do pivovaru Groll nám výčepní který vede návštěvní knihu řekl, že o naší rezervaci mu nikdo neřekl. Byl nepříjemný a vypadal uštvaně, ale to bylo zřejmě tím, že točil pivo snad pro 100 lidí sám. Místo na zahradě jsme si našli a dobře jsme udělali. Číšníci byli milí, ochotní a snažili se, abychom měli všechno co nejdříve. Dali jsme si výbornou krkovičku zasypanou kolečky osmažené cibulky a krajícem domácího chleba. A co teprve to jejich pivo Lotr - naprosto výborná, řízná chuť. Jediné co chybělo byla páteční hudba od 19. hodin, avizovaná na stránkách pivovaru. Souhrn: až budu zase někdy v Plzni, ráda se tam vrátím.

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

If this number is not correct anymore please inform us!

Opening hours

For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information