Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

2 photos
On map

Information Restaurace Penzion U Smrku

Nyní něco k tomu hlavnímu, tím samozřejmě myslíme jídelní lístek a v něm nabízené pokrmy připravované mistry kuchaři v moderně vybavené kuchyni, které zajisté uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jako ve správném steak housu u nás najdete dostatečný počet grilovaných mas větších gramáží podávané s teplými omáčkami. Svou nezaměnitelnou chuť a křehkost získávají nakládáním do speciálních láků a marinád. Další specifickou vůni a chuť dotváří příprava na profesionálním lávovém grilu, kterou projdou veškerá podávaná masa. Vysoká kvalita pokrmů je zajištěna díky dennímu zásobování surovinami dodávanými na zakázku pro naši kuchyni. Samozřejmostí našeho jídelníčku jsou pokrmy pro vegetariány, dětská jídla, pokrmy z ryb a zeleninové saláty. Zastoupeny jsou ve velkém počtu i sladkosti jako moučníky a poháry.
Náš bar dále prezentuje více jak 200 druhů nápojů alkoholických i nealkoholických včetně nápojů míchaných. K jídlu patří též dobré víno, které u nás můžete ochutnat zejména z Velkopavlovické oblasti a to konkrétně z vinných sklepů v Rakvicích. V současné nabídce jsou vína jakostní odrůdová, ročníková, bariková, přívlastková a ledová.

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    5
  • Service:
    5
  • Ambience:
    5

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Je to tu super!!!

Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours