Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

4 photos
On map

Information Restaurant Nikola

Pravá česká restaurace v obci Rynoltice (20 km od Liberce). Chutné jídlo, příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha jsou zde samozřejmostí.

Kapacita restaurace je 45 míst, restaurace je rozdělená na nekuřáckou a kuřáckou část (do 15 hod. je restaurace nekuřácká celá), současná terasa má kapacitu 25 míst. Pro hosty je k dispozici vlastní parkoviště s 30 místy (za restaurací). Připojení k internetu pomocí WIFI zdarma. Restaurace je vhodná pro rodinné oslavy, firemní večírky, přátelská posezení, svatby a promoce.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  3

Dvě návštěvy během víkendu - první jídlo extrémně dobré, podruhé spíše lehký nadprůměr. Omáčka s liskami by potřebovala ještě trochu péče, aby měla lepší konzistenci. Domácí barneque omáčka mě osobně neoslovila, příliš sladká, ale to je asi o preferencích. Celkově restaurace překvapivě dobrá a rozhodně k doporučení - kromě jedné věci a to je větrání, hned po vstupu je bohužel cítit výpary z kuchyně a 50min v restauraci znamená kompletně nepříjemně "provonene" oblečení. Chtělo by to lepší vzduchotechniku a pravidelně otevírat okna a větrat...

Tom
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Bohuzel neberou kartya a tak jsme museli vybrat podle penez v penezence. Ja si dala tagliatelle se spenatovym pestem a masem. Asi bych nic nevytkla, ale kdyby byly cerstve testoviny bylo by to perfekt! Kuba ochutnal svickovou.

Plesingerova
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Nove zrekonstruovana restaurace na ceste z České Lipy do Liberce. Velmi mile nasnprekvapila. Krasny interiér, mila obsluha, jidlo vyborne, krasne naservirovane.

 • User photo from Restaurant Nikola
 • User photo from Restaurant Nikola
Markéta Divišová
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open