Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

On Monday 20.9. the Terms and Conditions of the Rest will be changed. The main changes to the T&C are the cancellation of Restu credits and Restu vouchers. More information here.
4 photos
tř. Budovatelů 2957, Most
· Now open (11:00 - 24:00) Manage restaurant

This restaurant is not managed by the owner, so the information may not be up to date. Are you an owner or manager of this restaurant? Click here to manage it.

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurace Neprakta

Obdivovatelé tradičního stylu určitě ocení interiér restaurace s historickými artefakty, s přírodním materiálem a staročeskou výzdobou, ale především dobré lidi, dobré jídlo a dobré pití. Tohoto si u nich můžete užívat plnými doušky. Široká nabídka z klasické české kuchyně v nejvyšší kvalitě, ale především speciality, uspokojí i ty nejnáročnější jedlíky. Pečené koleno, vepřová žebírka či pikantní křidélka a další pokrmy, které najdete jen u nich. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů a pro milovníky piva budou čepovat plzeňský ležák, Gambrinus 12, Staropramen 10 a Staropramen 12.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open