For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 97 % rated 14x 100 0
We have knowledge about this restaurant, but so far it did not meet our quality criteria

We cannot offer to you a reservation for this business.

If you wish to make a reservation by phone, the number for the restaurant can be found in the introductory page. Also, you can send us your tips for great restaurants.

Restaurant Na Pašince

Restaurant reviews

Total
service 4
ambience 5
food 5
Musíme jedině doporučit, výborné jídlo, domácí limonády a příjemná obsluha, která sice ke konci moc nestíhala, ale to se dalo čekat. Venku stála fronta lidí, čekající na stůl a to mluví samo o sobě.
Total
service 4
ambience 4
food 5
Total
service 5
ambience 5
food 5
Total
service 5
ambience 5
food 5
Total
service 4
ambience 4
food 5
Koukali jsme kam skočit na oběd při návštěvě Kutné Hory a zamířili jsme podle hodnocení Na Pašinku. Byli jsme strašně spokojeni - 5 min autem od centra, příjemná obsluha, české skvěle připravené jídlo, doporučujeme!
Total
service 5
ambience 5
food 5
Naprosto fantastický zážitek. Skvělé a čisté prostředí, úžasný a pohodový personál a báječná kuchyně. Opravdu fantazie. Výběr z cca 12 jídel, každé vymazlené a zajímavé. Široká paleta domácích limonád. Byli jsme nadšení. Navíc ceny více než přiměřené.
Total  
service 3
ambience 4
food 5
Jako již tradičně bylo Na Pašince narváno, my jsme ale tentokráte měli rezervaci a umístili nás dokonce do salónku, takže jsme měli soukromí a klid. Možná až moc, protože na nás zapomněla i obsluha, resp. na 1 naši kamarádku, která nedostala polívku, ačkoli ostatním již začali nosit hlavní jídlo. Polévku nakonec zrušila, ale bohužel na ni zapomněli i s hlavním jídlem, takže poté, co jsme celá skupina již dojedli, donesli kolegyni teprve oběd. Takže jsme zase my ostatní čekali, až dojí a ač jsme kamarádku nijak nestresovali, asi nebylo úplně příjemné, že jí sama a my už pijeme kafe. Abych byla korektní, restaurace uznala svoji chybu a kafíčko a pití dostala kamarádka jako odškodnění gratis... Pominu-li tuto situaci, ke které hold může dojít, jsme jen lidé:-), tak mě velmi překvapilo, že restauraci tohoto věhlasu (přes poledne čekalo v chodbě až 15 lidí na uvolnění stolu) trvá tak dlouho od objednávky výdání jídla. Vzhledem k tomu, že vybíráte z denní nabídky, čekala bych, že restaurace bude na nápor připravena a bude distribuovat jídla ke stolům rychleji. Zdálo se však, že je kuchyně překvapena, že se lidé k nim přišli najíst, a připravena jako každoročně silničáři, když napadne první sníh... Je to škoda, protože jídlo bylo výborné, leč zdržení veliké...
Total
service 5
ambience 5
food 5
Za těch šestnáct let co sem jezdím jsem nikdy nelitoval návštěvy. Jídlo vždy perfektní, porce obrovské a obsluha milá. Co víc si přát. A že není místo k parkování a k sezení? Inu tak to bývá když se někomu daří, já si rád chvíli počkám, protože to za to rozhodně stojí.
Total
service 5
ambience 4
food 5
Total  
service 3
ambience 3
food 3
naprosto mi nevyhovuje, že není možné dopředu najít na internetu polední menu a stálý jídelní lístek včetně nápojového. také se mi zdá nedostatečná kapacita parkoviště

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE