Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

6 photos
On map

Information Restaurace Na Hvězdě


Rodinná restaurace Na Hvězdě v Jeseníkách byla zakoupena na konci roku 2016. Restaurace je vedena rodinnými příslušníky. Restaurace nabízí plně nekuřácké prostředí, hrací koutek pro děti vnitřní i venkovní stojany na kola viditelné z terasy, zázemí pro vaše psí parťáky, možnost parkování přímo u restaurace, pro děti zapůjčení bobů, sáněk, různé akce pro děti i dospělé a především milá obsluha a dobrá kuchyně vám zpříjemní vaši návštěvu u nás. Samozřejmostí je free WI-FI.

Hvězda je nejvyšší sedlo na cestě z Malé Morávky do lázní Karlova Studánka. Pro paprsčité rozvětvení cest se tomuto místu proto říkalo Hvězda již od 18. století. Dostanete se odtud nejen do Karlovy Studánky a Suché Rudné, ale také do Andělské hory, Bruntálu nebo Jeseníku. Několik lyžařských tras odtud vede na úbočí Temné (1263 m. n. m.). Dnes je tu odstavné parkoviště a výchozí místo pro turistické, cyklistické i běžecké trasy na nejvyšší moravskou horu Praděd.

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    5
  • Service:
    5
  • Ambience:
    5

Takovych mist kdyby bylo vic ! Prijemne prostredi, navic veselo - hra na harmoniku, to zde na horach, dostala do zcela jine atmosfery - snad jako na primorske kolonade... :-). Personal mily, obsluha rychla, jidlo vyborne. Toalety nadstandard - dokonce i krem na ruce... Tak chci verit, ze uroven vydrzi.

Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open