For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 79 %    rated 14x 100 0
We have knowledge about this restaurant, but so far it did not meet our quality criteria

We cannot offer to you a reservation for this business.

If you wish to make a reservation by phone, the number for the restaurant can be found in the introductory page. Also, you can send us your tips for great restaurants.

Restaurant Myslivna Blansko

Restaurant reviews

Total   
service 3
ambience 2
food 4
Jidlo bylo tedy vyborne ale musite si umet vybrat. Ja si vxmyslela jen prirodni srnci medailonky bez tzv. UHA (univerzální hnědá omáčka) a spenat bez smetany a prirodni varene brambory bez masla a vyborne. Ale na druhou stranu nekteri meli zase jidlo ze se nedalo jist. Maso tuhe, mastna omacka..... no uprimne nevim co si o zom myslet.
Total
service 4
ambience 4
food 4
Restaurace Myslivna svým názvem přímo vybízí k ochutnání zvěřiny.Výběr je velký,dala jsem si srnčí medailonky s játry na červeném víně a hodnotím velmi kladně.V manželovi hodně rychle zmizel zvěřinový guláš s bramboráčky a dceři srnčí medailonky s listovým špenátem také moc chutnaly.
Total   
service 3
ambience 2
food 4
Total  
service 5
ambience 4
food 5
Výborná zabijačka, bylo teplo, pivo taky dobře, sice došla limonáda, ale jinak restaurace zatím stále drží dobrou kvalitu, i když je plno vše celkem šlape jen posledně nedávali citron k tee
Total
service 5
ambience 5
food 5
Jídlo vynikající, obsluha vzorná, příjemné klidné prostředí i v době obědů. Rezervace bez problémů. Přes stáří restaurace je zachován původní styl což iniciovalo nostalgické vzpomínky na návštěvy v 80 tych letech.
Total
service 4
ambience 4
food 4
Total   
service 3
ambience 3
food 3
Total  
service 5
ambience 4
food 5
Jídlem jsem byla nadšená
Total   
service 3
ambience 2
food 4
V restauraci Myslivna u Blanska jsem byl poprvé a musím říct, že u vstupu jsem se chtěl otočit a odejít, vchází se jakýmsi ošklivým zadním vchodem přes nepěknou chodbu kolem záchodů. Vnitřek restaurace sice není nijak oslnivý, ale jídlo bylo dobré.

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE