Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

4 photos
On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Inflagranti

Restaurace umístěná naproti krajskému soudu v Hradci Králové. Kromě stálého jídelního lístku nabízí i denní menu. Možnost pořádání večírků, svateb, rautů, smutečních hostin apod. Lze platit stravenkami a platebními kartami.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  4
 • Ambience:
  3

S přáteli jsme zde byli na obědě. Jídlo bylo dobré, ale bohužel ne vynikající, jak nám bylo doporučeno. Co ale bylo výborné, to byl výběr vína. Personál ochotný, co se interiéru týče, někdy méně znamená více.

aveeva
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Jídlo ve velkém výběru a celkem dobré, pivo mají dobře ošetřené, výběr dobrých vín, personál je velmi ochotný. Největší plus je zahrádka, kde se velmi příjemně sedí.

aveeva
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  2
 • Ambience:
  2

Včera se nás personál této restaurace pokusil okrást o 150,- Kč. V restauraci jsme byli ve čtyřech, dva páry, dali jsme si průměrnou večeři a po té ještě poseděli. Celková útrata 2048,- kdy nám v této ceně navíc bylo připočítáno 1x 2dcl vína a 3 piva. Po upozornění nám personál peníze bez omluvy vrátil a ještě se tvářili dotčeně. Obsluha byla celkově neochotná a pomalá. Tuto restauraci nikdy více.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open