Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

5 photos
On map

Similar restaurants

Show more

Information Hotel Veveří

Provoz restaurace s nabídkou jídel české kuchyně a sezónních i grilovaných specialit. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu a terasa.

Několikrát ročně restaurace nabízí speciální akce jako jsou např. Zvěřinové hody, tradiční česká zabíjačka či Vánoční a Velikonoční speciální menu.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Pěkná hotelová restaurace, jako předkrm jsme měli minitortilky se šunkou a sušenymi rajčaty - výborné. Hlavní chod, hovězí steak tužší, ale výborná chuť, i šťouchané brambory super. Desert zmrzlina v pořádku. Obsluha se snažila, ale jídla byl moc rychle za sebou, moc to hrnuli.

vamper
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  4

Hotel s restaurací za brněnskou přehradou, škoda, že je podnik hodně z ruky. Prostředí průměrné, obsluha příjemná. Předkrm Tunnbröd se schwarzwaldskou šunkou, sušenými rajčaty a rukolou byl vynikající, skvělý nápad, jak zkombinovat chutě. Eyeround steak z australského hovězího vyzrálého masa s bylinkovým máslem a omáčkou demi glace a šťouchanymi brambory byl trochu slabší. Maso bylo tužší, což mi vadilo nejvíce, jinak jeho chuť byla výborná a šťouchačky se slaninou a cibulkou vynikající. Skořicová zmrzlina s horkými švestkami a perníkem byla také dobrá.

 • User photo from Hotel Veveří
 • User photo from Hotel Veveří
 • User photo from Hotel Veveří
Sabina Valder
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open