Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

8 photos

Restaurace hotelu U Crlíků

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurace hotelu U Crlíků

Restaurace má kapacitu 70 míst, dalších 35 míst je k dispozici v odděleném salonku. Pro pořádání školení, firemních akcí, svateb nebo rodinných oslav je možno restauraci rozšířit o další prostory a celkovou kapacitu tak ještě navýšit.
Hotelová restaurace je nekuřácká. Za teplého počasí je otevřena letní terasa, na které je kouření povoleno. Nabídka denního menu. 


Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  2
 • Ambience:
  4

Číšník se od začátku tvářil, jako že tedy dost otravujeme, že jsme s kamarádkou vůbec přišly a něco chceme. K ochotnému personálu, který inzerují na webových stránkách měl tedy hodně daleko. Objednala jsem si okurkovou limonádu s limetkou a mátou (kromě okurky, limetky a máty, tam měl být ještě marakujový sirup). Dostala jsem pouze okurku a limetku, marakujový sirup a máta chyběla. Když jsem na to upozornila číšnici, limonádu odnesla, aniž by cokoliv řekla. Pak přišel pan číšník a „spruzele“ se zeptal, zda chci limonádu novou, ale že nemají marakujový sirup. Ani náznak omluvy, že mi přinesly limonádu za 75 Kč, kde chyběly 2 ingredience ze 4. Raději jsem si tedy objednala Bernanda v lahvi. K jídlu jsem měla vývar, který byl dobrý a pak Husí játra restovaná na másle s jablky a rybízovou omáčkou. Játra měla tuhý obal a uvnitř bylo nedopečené blátíčko s blánama, nešlo to ukrojit. Po počátečním váhání a dalších 2 soustech jsem vrátila i toto. Desert už jsem si netroufla objednat, i když jsem měla hlad a na desert chuť. Podotýkám, že jsem v této restauraci byla před rokem a půl a byla jsem spokojená jak s jídlem tak s obsluhou. Toto je tedy propad na všech frontách.

Knopová
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Lena
Recommended restaurant
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  1
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Restauraci navštěvujeme s rodinou už několik let, když jedeme okolo, vždy se rádi zastavíme na oběd nebo večeři. Bohužel tentokrát jsme byli velmi zklamaní personálem. Obsluhoval nás mladý pán, kterého práce evidentně nebavila. O všechno jsme si museli říkat, nenechal nás domluvit při objednávce, pro syna jsme si museli vyžádat dětský jídelní lístek, o kterém víme, že ho u Crlíků mají, pán nám sám nic takového nenabídl. Když jsme dostávali jídlo, přistál talíř s dětským jídlem synovi na rozmalovaném obrázku. S pánem jsme opravdu byli vysoce nespokojeni, což nás mrzí, protože k Crlíkům chodíme jinak velmi rádi. :-/

boruvka1
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open