Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

4 photos
On map

Information Hotel Drnholec

Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel mezinárodní kuchyně, ale zdejší hlavní specialitou jsou jídla typická na Moravě a v Čechách. V průběhu roku zpestřují nabídku naší restaurace různými zvěřinovými, rybími či chřestovými specialitami. Letní terasa je v provozu v teplých jarních, letních a podzimních měsících od dubna až do října. Kapacita letní terasy je 20 míst. V anglickém baru najdete výběr whisek jako např. irské, skotské ale i americké a maltské jako např. 12 let starou whisky Glendffidich ze Skotska. K tomu Vám doporučí i vynikající doutník. Nezapomentulný zážitek ve Vás zanechá sypaný čaj Divoká třešeň. K anglickému čaji si můžete dát pravou domácí "anglickou páj" s teplou vanilkovou omáčkou. Káva je od společnosti Corsini a odpovídá dnešním nárokům všech, kteří mají rádi kvalitní kávu Arabica v mnoha podobách.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  1
 • Ambience:
  -

Příšerná obsluha, jídlo a nakonec salmonela Dne 22. 8. 2020 jsme s rodinou navštívili restauraci Hotelu Drnholec. Byla to jen zastávka na oběd během zpáteční cesty z dovolené na Pálavě a bohužel hůř jsme dovolenou zakončit nemohli. Naše šestičlenná skupinka přijela asi před půl druhou odpoledne, usadili jsme se uvnitř v restauraci a čekali na jídelní lístek. Na ten jsme čekali opravdu dlouho. Obsluha tvořená servírkou a číšníkem, kteří vypadali, jako by právě vyšli základní školu, byli značně neprofesionální (nevhodné oblečení, laxnost, pomalost, neuklizené nádobí, přinesení příborů až nakonec atd.) a přestože restaurace nebyla přeplněná lidmi, vše jim trvalo neskutečně dlouho. Poté, co jsme si prostudovali krátký jídelní lístek a chtěli si objednat, nám servírka odvětila, že nás měl kolega informovat o tom, že nejsou brambory a tatarka, takže jediná příloha, kterou jsme si mohli dát byly hranolky. Budiž, objednali jsme si tedy hranolky a k nim dvakrát řízek a dvakrát kuřecí steak s mozarellou a rajčaty. Což byla osudová chyba, jelikož o tento kuřecí steak jsme se chtěli podělit s našimi dvěma malými dětmi. Jak už jsem se zmínila výše, v restauraci bylo málo lidí, přesto jsme na jídlo čekali velice dlouho. Mladší dvouletá dcera už břečela hlady, a proto jsme se po tři čtvrtě hodině servírce připomněli. Nicméně jsme čekali ještě další čtvrt hodinu. Po hodině čekání jsme se konečně dočkali, ale ještě jsme si museli počkat na příbory. Ty nám byly přineseny až nakonec. Hladoví jsme se konečně pustili do jídla a bohužel až pozdě jsme zjistili, že kuřecí steak je uvnitř syrový. Naše dvouletá a čtyřletá dcera však bohužel několik soust snědly. Rozhodli jsme se jídlo reklamovat, přivolaný pan vedoucí bez námitek reklamaci uznal a steak jsme tedy neplatili. Poté jsme odjeli s tím, že sem už opravdu nikdy více. Tím ovšem hrozný zážitek z této restaurace nekončil. Měl ještě následky. Dva dny nato dostaly dcery průjem a teplotu, bolelo je břicho. Mladší dcera navíc po týdnu dostala zánět kyčle a lékaři zjistili, že byl způsoben prodělanou salmonelou, kterou se nakazila právě v době, kdy jsme v restauraci Hotelu Drnholec obědvali. Dodnes dcera kulhá a doufáme, že nebude mít následky. Je mi líto, že musím tuto recenzi psát, ale nehodlám nechat tento incident bez odezvy a také chci varovat další potenciální zákazníky před touto rádoby nóbl restaurací, kde předražené jídlo neodpovídá ani kvalitě, ani servisu a navíc vás to může stát zdraví.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Skvělá restaurace a bar ve stylu “staré dobré Anglie”; majitelé fantastičtí; 110% doporučení.

Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  3
 • Ambience:
  5

Tomas Minka
Recommended restaurant

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours