Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

8 photos
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurace Everyday

Restaurace Everyday je zaměřená především na staročeskou kuchyni. Restaurace je rozdělena do několika částí. Vstupní část atriová s pohledem na vinný sklípek a malý salonek pojme 14 osob. První část s barem má kapacitu 14 míst, následuje další část restaurace, která je rozdělena do dvou sekcí s kapacitou 26 míst. Větší salonek je zcela prostorově oddělen a je proto s oblibou využíván pro různé společenské firemní či rodinné akce. Kapacita je až 25 míst. Je zde instalováno promítací zařízení a je tedy možnost sledovat s přáteli a kamarády různé sportovní akce na velkém plátnu v uzavřené a oddělené místnosti.
 
Samozřejmostí pro hosty je připojení wi-fi. Kuchyně je zaměřená na klasická česká jídla a místní krajové pokrmy. Pro své hosty denně připravují nabídku hotových jídel. Stálý jídelní a minutkový lístek restaurace doplňují o speciální či sezónní jídla, které připravují z čerstvých a kvalitních potravin. Natočí Vám Krušovice Královská 12, černé, pšeničné nebo Plzeňský Prazdroj. Nezapomínají ani na speciální piva a na mezi hosty velmi oblíbené zelené pivo.
Milovníci vína si přijdou také na své. Vinný sklípek je zásoben produkty z rodinného vinařství Mádl z Velkých Bílovic.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open