For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 78 %    rated 31x 100 0
We have knowledge about this restaurant, but so far it did not meet our quality criteria

We cannot offer to you a reservation for this business.

If you wish to make a reservation by phone, the number for the restaurant can be found in the introductory page. Also, you can send us your tips for great restaurants.

Restaurace & Café bar penzion U zvonu

The restaurant and cafe bar offers delicious mels, gastronomic specialities, fresh fish, salads, czech and foreign wines, italian coffee Lavazza, desserts, beers etc.

Restaurant reviews

Total  
service 3
ambience 4
food 3
Dnešní návštěvu této restaurace můžeme hodnotit kladně. Měli jsme Caesar salát, byl moc dobrý, určitě stojí za to vyzkoušet a příště si ho dáme zase:-). Byl i výběr slušný výběr dezertů.
Total   
service 3
ambience 4
food 3
Dnešní návštěva restaurace celkem v pohodě, jídlo bylo dobré, měli jsme vepřový řízek s bavorským salátem a Caesar salát, k pití mátový čaj, opět výborný, takže jsme si to užili.
Total  
service 4
ambience 4
food 4
Příjemné páteční posezení s vynikajícím čerstvým mátovým čajem, který nemá chybu a je výborný. Grilovaný sýr s bagetkou byl také moc dobrý. Doporučujeme k vyzkoušení.
More reviews

Is a mistake on this page? Write to us

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE