Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Restaurace a vinárna Pod Radničním kolem

V samém historickém centru jihomoravské metropole nabízí restaurace a vinárna Pod Radničním kolem posezení v tradičním moravském vinném sklípku. V těchto krásných prostorách Staré radnice byla vinárna od nepaměti. Sklepní prostory protkané mnoha pověstmi nabídnou všem návštěvníkům zažít něco opravdu moravského. Každý páteční večer živá cimbálová muzika, široký výběr kvalitních moravských vín, výborná kuchyně zásobovaná čerstvými surovinami od menších moravských dodavatelů a v neposlední řadě příjemná obsluha přispěje k tomu, aby si hosté odnesli pěkný zážitek. V letních měsících nabízíme možnost posezení na útulné zahrádce.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 4
  • Service: 1
  • Ambience: 4

Dobrý den, byli jsme dva a přišli jsme o půl deváté jako asi v pořadí 14 a 15 host. Objednali jsme si jídlo pro 2 osoby a poté čekali 1,5 hodiny, než se na nás dostala konečně řada. Být majitelem a věda, že kuchyně "opravdu tragicky" nestíhá..., tak opeču houstičky či bagetky, udělám pomazánku z rybiček v tomatě..... a přinesu jako "pozornost" podniku, když už hosté musí tak dlouho čekat. Vysvětlení, že jsem prostě "přišel pozdě" mi přišlo, že byla moje chyba, že jsem vůbec přišel.

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours