Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

20 photos
5 0 4

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information re.fresh FOODPOINT

Základními kameny v re.fresh FOODPOINT na kterých staví, jsou kvalita a čerstvost. Protože rádi připravují nové věci, a to zejména z čerstvého ovoce a zeleniny, neobejde se jejich nabídka bez čerstvých ovocných šťáv, domácích limonád, zmrzliny a jiných super domácích “výtvorů”. V kavárenském koutku si můžete vychutnat výběrovou kávu z nedaleké rodinné pražírny či některý z raw, veganských, bezlepkových či klasických dezertů. 

Show more

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 5

Úžasná restaurace. Jídlo je kreativní a velmi osobitě vymyšlené a nebojí se ani u „klasických“ jídel riskovat s netypickými chutěmi, ačkoliv jejich základ je vždy dodržen a velmi jasně - a lahodně - cítit; a právě to z jídla dělá zážitek. Obsluha je nejčastěji ve vedení ohromně milého manželského páru, kterým restaurace patří a je radost s nimi komunikovat. Byl jsem zde jak v létě, tak v zimě, a jak díky exteriéru, tak interiéru, tu vždycky bylo ohromně příjemné jen tak posedět. Pokud chce člověk konečně klid od centra, neznám lepší místo, kde si posedět, dát si pár piv a skvěle se najíst. Děkuji všem, kteří tam pracují!

All reviews

Ongoing events

All events

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours