Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

11 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
On map

Information Potrefená Husa Hradec Králové

Potrefená Husa v Hradci Králové je restaurace, kde se potkává světový design s typicky českými prvky a která díky své unikátní kompozici nabízí jak živou barovou část, tak i intimnější klidové zóny a části pro větší, uzavřenou společnost. Přijďte ochutnat špičková jídla vařená výhradně z čerstvých surovin, doplněné kvalitním servisem a množství míchaných nápojů i skvěle ošetřených typů piv. Přesvědčte se osobně, že tato restaurace konečně uspokojí i Vaše požadavky. Na denní bázi zde zároveň máte možnost potkat majitele i manažery, kteří si velmi rádi promluví o podnětech, které pomohou kvalitu restaurace neustále posouvat.

Show more

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 4
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Zdravim, dnes jsme s pritelem navstivili Vasi restauraci v HK. Velmi vam dekujeme. Personal byl skvely, to uz se moc nevidi, starala se o nas slecna s blond vlasy mikado, dekujeme za jeji usmev. Jidlo bylo skvele, dlouho jsme se tak dobre nenajedli, a to ze si dost vybirame :) Trosku mi vadilo ze jsme sedeli o dva stoly dal nez byl vchod do restaurace a bylo to velmi znat... jinak vse super a na jednicku, doporucujeme a dekujeme! Nela T. + Dominik P.

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open