For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 78 %    rated 23x 100 0
+ 1
For a reservation to this restaurant you will get extra credits.

Restaurant Pizzeria La Torretta Anglická

Kuchyně La Torrety je založená na čerstvosti surovin, kde si jen to nejlepší zaslouží být servírováno na stůl. Kvalitní olivové oleje, masa, křupavá zelenina, skvělé pizzy a pravé domácí těstoviny jsou základními vlastnosti. Neplýtvají časem na sestavování nekonečného jídelního lístku. Vaří z toho, co je vždy čerstvé a dobré. Při přípravě jídel používají jen ty nejlepší a nejčerstvější suroviny, které zpracovávají velmi šetrným způsobem. Právě chuť je tu na prvním místě. 

Restaurant reviews

Total
service 5
ambience 4
food 4
velmi milá obsluha a dobré polední menu
Show the restaurant response
Total  
service 4
ambience 4
food 4
S návštěvou jsme byli velmi spokojeni, jídlo bylo výborné a prostředí rovněž příjemné. Personál velmi milý a ochotný. Velké plus je umístění blízko metra a centra.
Show the restaurant response
Total   
service 3
ambience 4
food 3
Příjemné prostředí, dobrý výběr jídel i na polední menu, vždy si člověk něco dobrého najde. Obsluha je trošku pomalejší a ne úplně všímavá, ale i tak je to slušná restaurace.
More reviews

Reserve a table

Is a mistake on this page? Write to us

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE