Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

6 photos
On map

Information Restaurant Pizza Trattoria Poděbrady

Pizza Trattoria Poděbrady je italská restaurace (pizzerie) se sídlem v Poděbradech s vlastním rozvozem pizzy a nabízených jídel. Kuchaři zde tvoří pokrmy výhradně z italských surovin jako je slanina pancetta, sýr gorgonzola, sýr taleggio, salám ventricina a další. Pizzy jsou pečené v peci za přikládání dubovým dřívím. Kuchyně se pyšní vlastním receptem na těsto na pizzu a vyrábí čtyři druhy těstovin, vše jen ze semolinové mouky. K pití může restaurace svým hostům nabídnout kvalitní italská vína a široký výběr GRAPPY (národní italský destilát).

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Super obsluha. Byli jsme zde 10. A 11.5.2019 jídlo naprosto skvělé. Pizzérie narvaná a i přes to jsme jídlo měli do 20 minut. Určitě doporučuji. Luboš

Restu user
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  1
 • Ambience:
  2

Tuto restauraci jsme se pokusili navštívit potřetí. V prvním a druhém případě nás obsluha odrazovala, že mají plno a na jídlo budeme čekat hodinu. V obou případech se místo našlo a jídlo bylo do 20 minut. Tehdy to jídlo bylo dobré, a proto jsme se i přes podivnou obsluhu rozhodli navštívit restauraci i potřetí. Nenajedli jsme se. Obsluha nás ve dveřích “vyhnala”, že mají plno a částečně pozastavili kuchyni s komentářem, že jim došlo maso. Ve 13:05!!! Neuveřitelné... Obsluze říkáme, že támhle jsou dvě volná místa (zrovna se uvolnila). Obsluha odvětila se slovy “jak chcete, ale budete čekat”. Skvělý přístup, smekám klobouk. Poděbrady plné lidí, kteří sem přijeli utratit nějaké peníze, ale tato restaurace je nechce. Této restauraci se příště vyhneme obloukem, ačkoliv do Poděbrad jezdíme často a rádi.

franbo
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Milé prostředí

Veve
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours