Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

17 photos

The restaurant offers food delivery or takeaway

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Peblo Vrchlického

Peblo je především poctivým českým výrobcem originálních potravin a tvůrcem inspirativních receptů, díky kterým si připravíte zdravé, a přitom lahodné jídlo od snídaně po večeři za pár minut.

Porci si navíc můžete uzpůsobit přímo podle své energetické potřeby. Nevídanou přidanou hodnotou Peblo výrobků je jejich nutriční vyváženost. Nejen, že obsahují všechny potřebné živiny, ale ty jsou zde navíc obsaženy přesně v takovém množství, které je tělu prospěšné a umí je vhodně zpracovat. Z tohoto důvodu tělu doplníte to, co je opravdu potřeba, a zároveň ho nezatížíte zbytečně velkým množstvím nežádoucích látek. U vyváženého poměru živin však Peblo zdaleka nekončí.

Základem kvalitních výrobků jsou vstupní suroviny, proto se zaměřují na jejich nejvyšší kvalitu a pečlivě si vybírají pouze prověřené dodavatele. Jelikož vědí, že způsob zpracování surovin značně ovlivňuje výživové vlastnosti, celkovou kvalitu a bezpečnost každého výrobku, zpracovávají je šetrně, s využitím vhodných technologií, které vyhovují jejich přísným kritériím a požadavkům. Díky tomu si výrobky zachovají maximální množství živin, vitaminů, minerálních a dalších zdraví prospěšných látek. Všechny Peblo výrobky se vyznačují jednoduchým složením bez zbytečných konzervantů a dalších přídatných látek.


V Peblu neskrývají přirozenou podobu a chuť použitých tradičních surovin, naopak se snaží vyzdvihnout v plné kráse, aniž by ji čímkoli nahrazovali. Příjemně sladké, avšak nepřeslazené chuti se docílí českým medem nebo přírodním cukrem, tuky doplňují kvalitními rostlinnými oleji bohatými na nenasycené mastné kyseliny a potřebné bílkoviny doplňují vhodnou kombinací živočišných i rostlinných bílkovin. Jejich výrobky jsou značně pestré, na své si u nich přijdou také vegetariáni, vegani i osoby dodržující bezlepkovou dietu.


Jelikož Peblo myslí i na životní prostředí, veškeré výrobky balí do 100% recyklovatelných obalů. Při jejich výběru dbají na vhodnost k danému užití a zároveň vysokou odolnost proti nežádoucím vnějším vlivům, aby byla zajištěna maximální hygiena a bezpečnost baleného produktu. Aby zákazníkům ušetřili práci s mytím nádobí, řada jejich výrobků je balena do speciálních termostabilních misek, které umožňují ohřev výrobku přímo v obalu.


Prodloužené expirace Peblo výrobků není dosaženo přídavkem konzervantů a jiných éček, ale šetrnou metodou konzervace pomocí vakua a ochranné atmosféry.


Každý obal je doplněn o etiketu, kterou připravují s nejvyšší pečlivostí a výslovnou pravdivostí. Dávají si záležet na tom, aby etikety byly co nejvíce srozumitelné široké veřejnosti a současně užitečné pro každého čtenáře. Často jsou jejich etikety doplněny o inspirativní recepty, podle kterých si s využitím daného výrobku připravíte chutné a nutričně vyvážené jídlo.


A kdo za celou tou vynikající chutí, poctivostí, bezpečností, nejvyšší kvalitou a vyváženým poměrem živin všech výrobků stojí? Parta nadšených odborníků s velkým srdcem a obrovskou touhou dělat vše správně a naplno. Jejich zásadním posláním je co nejvíce ušetřit váš čas a podpořit vaše zdraví. Kromě jídla se věnují edukaci v oblasti zdravého životního stylu a poskytování individuálních nutričních služeb a pohybových programů.


Koukněte na www.peblo.cz a zjistěte o jejich filozofii více.


Objednávat můžete na www.peblo-eshop.cz


Přesvědčte se sami, že můžete jíst zdravě, rychle a zároveň si opravdu pochutnat!

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open