Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Park Hotel Popovičky

Ve stylových prostorách restaurace Vám zde nabídnou moderní gastronomii té nejvyšší úrovně. Rozmanitá nabídka denních menu a rafinovanost stálého ála carte Vás určitě osloví, ať už sem zavítáte na romantickou večeři, obchodní jednání nebo při větších rodinných či podnikových akcích.
Součástí restaurace jsou i salónky s možností konání uzavřených akcí či prostorná letní terasa s překrásným výhledem na hotelový areál a otevřeným grilem na kterém ve slunných měsících připravují speciální tematické nabídky přímo před vašimi zraky. Samozřejmostí je i rozmanitá nabídka drinků a hlavně vín, která jsou precizně vybrána tak, aby ladila nejen s jídly ale hlavně s vašimi chuťovými pohárky. 

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 4
  • Service: 4
  • Ambience: 5

Popovičky navštěvujeme pravidelně nejen díky tomu, že je máme blízko. Prostředí hotelu je parádní, působí exkluzivně a velmi útulně, v zimních měsících plápolá ve velkém krbu oheň. Jídlo je stabilně na špičkové úrovni, za zmínku stoji skvěle ochucená svíčková s karlovarským knedlíkem, který vám přinesou v kotlíku přikrytý napařeným plátýnkem. Ale i ostatní jídla potěší chuťové buňky. Obsluha bývala někdy vtipná a společenská, jindy bez velkého zájmu. Naposledy byl nový personál milý a ochotný. Doporučujeme!

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours