Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

Restaurants in Czechia are closed until further notice. Nevertheless, we stick to our guns and fight along those who did not give up. Restu features the largest catalogue of restaurants who remain open for take-aways and home deliveries. We are constantly updating the list - please send your tips to info@restu.cz.

18 photos
The business does not accept online reservations from Restu

On 12 March the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation applies from 11 April. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

On map

Information Restaurant Oblaca (Žižkovská věž)

Restaurace, café a bar v oblacích - celé patro se nachází ve výšce 66 metrů a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů. Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. 

Filozofií restaurace na Žižkovské věži je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva. 

Co ukrývá Žižkovská věž? Restaurace není všechno. Součástí je i café, které je určeno především pro ty, kteří mají chuť na malé občerstvení v podobě chutných sendvičů, lákavých zákusků, výborné kávy, čerstvých salátů a burgerů a mnoho dalšího. Bar s nadčasovým designovým nábytkem je ideálním místem pro setkání nebo schůzky nad šálkem výborné kávy během dne, ale také perfektní místo, kam zajít večer s přáteli na koktejl při poslechu skvělé hudby. 

Snídani v oblacích si můžete vychutnat od pátku do neděle, během pracovního týdne je na výběr pouze jednotné menu. 

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 5

Restauraci Oblaca jsme se ženou navštívili 6.3.2020, měli jsme degustační menu, které jsme dostali jako dárek od dcery. Již první dojem po vstupu byl úchvatný, pohled na Prahu jinak než zná člověk z ulice. Obsluhoval nás pan Michal, to samo o sobě byl nezapomenutelný zážitek. Ochotně odpovídal na všechny naše dotazy nejen ohledně jídel, ale i co za stavby vidíme kolem. Menu bylo fantastické, opravdový gurmánský zážitek, včetně dokonalé včetně připárovaných vín. Pokud bychom měli ohodnotit, co nám nejvíc chutnalo, tak to byl losos s koprovou espumou. Ale perfektní byly všechny chody. Musím zmínit i signature koktejly, oba byly překvapující a nesmírně lahodné. A Fairy Tale, to byla opravdová pohádka. Moc děkujeme celému kolektivu a zejména panu Michalovi. Určitě se vrátíme.

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours