Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 14 October the goverment of the Czech repulic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation applies from 3rd of November. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

1 photo
Restaurant out of service

Sorry, but the company ceased operations. Check out similar businesses nearby .

On map

Similar restaurants

Show more

Information Nomad Restaurant Hostivice

Nomad je restaurace s cizokrajnými jídly. Restaurace Nomad nabízí nový kulinářský styl, který ukazuje nesmírnou bohatost místní i exotické mezinárodní kuchyně . Pečlivě vybírané ingredience biokvality se zde promění v oblíbená, jednoduchá, svěží a sezónním duchem naladěná jídla a koktejly. Nabízí nejoriginálnější recepty tradičních jídel s jedinečnou chutí, které prezentují kulinářskou historii různých oblastí světa. Vyváženě a láskyplně kořeněné jídlo zosobňuje gastronomickou filozofii této restaurace. Bohatá nabídka tradičních jídel se snoubí s charakterem interiéru restaurace v rustikálním kamenném stylu. Od pradávna bylo v kuchyních různých civilizací nejpřátelštější místo, nejen k jídlu, ale také k rozhovorům a odpočinku. Konverzace v příjemném prostředí, skloubená s dobrým jídlem a lahodným pitím umožňuje strávit společné krásné chvíle. 

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Restauraci Nomad jsme navštívili po delší době a bylo to obrovské zklamání. Personál a prostředí ok, ale do restaurace se chodíme především najíst, což se vůbec nepovedlo. Jídlo není žádný nezapomenutelný kulinářský zážitek a value for money je opravdu žalostná - úpadek zastřený obměnou jídelního lístku, se kterým hosté byli spokojení a objektivně nebyl důvod ke změně. Už žádná lahodná pljeskavica, namísto toho dostanete za 200 Kč kuřecí prsíčka se zpečenou (zcela vysušenou) snítkou parmezánu na tři sousta, 150 dáte za DĚTSKOU porci obyčejných kuřecích řízků apod. Kdyby aspoň jídlo bylo nezapomenutelné, ale chuťově řekněme lehký nadprůměr. Co ale z toho, když člověk, aby se opravdu najedl, potřebuje alesoň 2-3 porce?! Do restaurace jsme chodili rádi, ale po téhle zkušenosti a přesvědčení, že moderni gastro v tomhle případě znamená 60-70% marži nás už tady nikdo neuvidí a doporučujeme všem, kdo se rádi nají, aby se restauraci vyhnuli obloukem. Je mi jen líto, že jsem si tu mikroporcičku nevyfotil, abych to mohl i dokumentovat.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  1
 • Ambience:
  3

Restu user
Did not recommend restaurant
Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  4
 • Ambience:
  5

Prostředí restaurace je nádherné. Příjemně se zde sedí. Slepičí vývar výborný, maso trochu tužší, ale to se dá omluvit. Co mě zklamalo byly gnochi s lososem. Když jdu do restaurace, neočekávám kupované noky. Chuťově to bylo ale dobré.

Lukino
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours